Author: _***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it helped me a lot amazing product
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £1.48
Original Price: £1.58
| Material | Stainless Steel |
| Power Supply | None |
| Color | Multicolor |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Length | 9.8 in |
| Width | 2 in |
| Height | 1.2 in |
| SKU | sb2303151499437311 |
Author: _***p
Date:
Review: it helped me a lot amazing product
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: J***a
Date:
Review: tried it is working perfect. highly recommend 👍
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 3***5
Date:
Review: nvery nice i like it sooooo
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: s***6
Date:
Review: amazing, i have babys's feet after using. much recomended
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.